Kdo jsem? 

Vítejte na mém webu! Jmenuji se Aneta Lachout a ráda bych vás pozvala na cestu, kterou jsem sama prošla – cestu mateřství a kojení. Jsem sociální pedagožka a se dvěma krásnými dětmi, které byly kojené po dlouhou dobu, jsem objevila magii spojenou s tím, když můžete svému dítěti poskytovat nejen lásku a pocit bezpečí, ale i první a nejcennější potravu, tedy mateřské mléko.

Být matkou je nádherná, ale zároveň náročná role. Vědět, jak správně podporovat své dítě v jeho prvních měsících života, může být pro novopečené maminky výzvou. A právě proto jsem se rozhodla stát se laktační poradkyní. Chtěla jsem sdílet své zkušenosti, získané jak při vlastním kojení, tak během svého sebevzdělávání v této oblasti. Mým cílem je vám pomoci zažít krásné a naplněné mateřství, plné radosti a pohody. Chci být vaší průvodkyní na cestě k úspěšnému kojení, abyste si mohly užívat těch nejcennějších okamžiků s vaším dítětem.

Na tomto webu naleznete užitečné články, tipy a informace o kojení. Můžete se také obrátit přímo na mě s konkrétními dotazy nebo problémy, se kterými se setkáváte. Jsem tady, abych vám pomohla a podpořila vás na vaší cestě k mateřství plnému lásky a harmonie.

Děkuji vám, že jste si mě vybrali jako svou laktační poradkyni, a těším se na to, že vás budu moci podporovat na této úžasné cestě. Společně dokážeme dosáhnout úspěchu a užívat si všechny radosti, které mateřství přináší.

S láskou a důvěrou,

Aneta 


Vytvořte si webové stránky zdarma!